Telewizor 48″ LG OLED48A23LA (4K UHD HDR DVB-T2/HEVC SmartTV)
Brak w magazynie
Wysyłka w 24 godziny
Robiąc zakupy w naszym sklepie zyskujesz
Podziel się produktem z innymi
Opis
SKU: 3898129
Informacje dodatkowe
Pobór mocy w trybie czuwania
0,5 W
pa_ilosc-portow-ethernet-lan-rj-45
1
Wejście cyfrowe audio
1
Szerokość (bez podstawy)
107 cm
pa_szerokosc-urzadzenia-z-podstawa
1070 mm
Waga (bez podstawy)
11,5 kg
Waga (z podstawą)
11,7 kg
pa_zuzycie-energii-hdr-na-1000-godzin
117 kWh
Długość przekątnej ekranu (cm)
121 cm
Szerokość opakowania
1220 mm
Waga wraz z opakowaniem
14,5 kg
Głębokość opakowania
152 mm
Natywna proporcja obrazu
16:9
Ilość głośników
2
Liczba portów USB 2.0
2
Wersja HDMI
2.0
Moc wyjściowa (RMS)
20 W
pa_glebokosc-urzadzenia-z-podstawa
235 mm
Ilość portów HDMI
3
Rozdzielczość
3840 x 2160 px
Głębokość (bez podstawy)
4,59 cm
Przekątna ekranu
48"
Typ HD
4K Ultra HD
Wersja Bluetooth
5.0
pa_natywna-czestotliwosc-odswiezania
60 Hz
Wysokość (bez podstawy)
62 cm
Pobór mocy
65 W
pa_zuzycie-energii-sdr-na-1000-godzin
65 kWh
pa_wysokosc-urzadzenia-z-podstawa
684 mm
Wysokość opakowania
735 mm