Telewizor 65″ QLED Samsung QE65QN90B (4K NQHDR 4600 PQI DVB-T2 HEVC Smart)
Brak w magazynie
Wysyłka w 24 godziny
Robiąc zakupy w naszym sklepie zyskujesz
Podziel się produktem z innymi
Opis
SKU: 3806960
Informacje dodatkowe
Pobór mocy w trybie czuwania
0,5 W
pa_ilosc-portow-ethernet-lan-rj-45
1
Wejście cyfrowe audio
1
pa_common-interface-plus-ci-wersja
1.4
Pobór mocy
111 W
pa_zuzycie-energii-sdr-na-1000-godzin
111 kWh
Szerokość (bez podstawy)
144,6 cm
pa_szerokosc-urzadzenia-z-podstawa
1446,3 mm
Szerokość opakowania
1621 mm
Natywna proporcja obrazu
16:9
Kąt widzenia w poziomie
178°
Głębokość opakowania
186 mm
Liczba portów USB 2.0
2
Liczba tunerów
2 tuner(y)
Głębokość (bez podstawy)
2,59 cm
pa_wersja-hybrid-broadband-broadband-tv-hbbtv
Interfejs do montażu panelu
200 x 200 mm
Napięcie wejściowe AC
220-240 V
pa_zuzycie-energii-hdr-na-1000-godzin
227 kWh
Waga (bez podstawy)
24,4 kg
Głębokość podstawy
28,6 cm
Pobór mocy (max)
285 W
pa_glebokosc-urzadzenia-z-podstawa
285,7 mm
Waga (z podstawą)
31,4 kg
Szerokość podstawy
34 cm
Rozdzielczość
3840 x 2160 px
Waga wraz z opakowaniem
39,4 kg
Ilość portów HDMI
4
Liczba złącz rf
4
Liczba języków OSD
27
Rok wprowadzenia
2022
Typ HD
4K Ultra HD
Wersja Bluetooth
5.2
Częstotliwość wejściowa AC
50 – 60 Hz
Moc wyjściowa (RMS)
60 W
Przekątna ekranu
65"
Wysokość (bez podstawy)
82,9 cm
pa_wysokosc-urzadzenia-z-podstawa
891,4 mm
Wysokość opakowania
947 mm